O nás

Ak sa rozhodujete pre zmenu, ktorej cieľom je pozitívna úprava vášho vzhľadu, je to veľmi osobné rozhodnutie. Obrovské množstvo informácií, ktoré sú k dispozícii na poli estetickej chirurgie môže namiesto pomoci priniesť ešte väčšiu neistotu. Sme tu preto, aby sme zodpovedali vaše otázky. Zároveň Vás chceme previesť celým procesom, aby ste boli čo najlepšie informovaná(ý).

Pre nás aj pre Vás je prvoradá Vaša bezpečnosť. Naše vybavenie spĺňa najprísnejšie európske normy kladené na operačné pracoviská. Samozrejmosťou u nás je operačný sál s kompletným vybavením ( operačný stôl, operačná lampa, vzduchotechnika na operačnom sále, antistatická podlaha, anesteziologický prístroj, defibrilátor, záložný zdroj ) a pooperačná izba vybavená najmodernejšou monitorovacou technikou. Vyzerá to ako samozrejmosť, ale nie je to tak. Myslím si, že sme najlepšie vybaveným pracoviskom na Slovensku. U nás máte istotu, že nebudete operovaná v zákrokovej miestnosti alebo inak upravenej miestnosti, ktorá nespĺňa ani základné bezpečnostné kritériá.

Sme pripravení na zvládnutie akýchkoľvek komplikácií. Pri zákrokoch je celá naša pozornosť venovaná vždy len jednému pacientovi a preto vieme zachytiť každú komplikáciu pri jej zrode a ihneď ju riešiť. Pri každej operácii je pacient celý čas monitorovaný najmodernejšou technikou. Personál je opakovane trénovaný na zvládnutie kritických stavov. Pri operávcii v celkovej anestézii je prítomný okrem našeho personálu aj doktor - anesteziológ, ktorý sa stará o bezproblémový priebeh operácie a kľudné pooperačné obdobie.

Aj vďaka vyššieuvedenému sme nezažili žiadnu komplikáciu, ktorá by ohrozila zdravie našich pacientov.

Vedomosti a skúsenosti na poli estetickej chirurgie výrazne napredujú. Existujú však aj postupy, ktoré sú „príliš dobré na to aby boli pravdivé“. My tie rozdiely poznáme . Snažíme sa používať tie najmodernejšie postupy. Stále však zostávame verní overeným metódam, ktoré prinášajú predvídateľné výsledky. Práve preto našim klientom neponúkame „len“ zákrok, ale snažíme sa im ponúknuť záruku výsledku.

Samotnému zákroku vždy predchádza osobná konzultácia pacienta s lekárom alebo lekármi, ktorí budú zákrok realizovať. Pri konzultácii sme vždy detailní a reálni. Len tak sa dá dosiahnuť zhoda medzi predstavami pacienta a možnosťami estetickej chirurgie.

Pacient je pre nás partnerom. Dostane u nás kvalitnú odbornú starostlivosť aj osobný ústretový prístup. V prípade potreby hospitalizácie u nás leží tak dlho ako je potrebné. Dohľad lekára a zdravotnej sestry je samozrejmosťou. Po každom chirurgickom zákroku sa pacient môže skontaktovať s operujúcim lekárom.

 MUDr. Ján Magdo
MUDr. Natália Šimková
Bc. Beatrix Bačová
Janka Jandrovičová