LightSheer Duet

Značka Lightsheer predstavuje najrozšírenejšie laser na trvalé odstránenie nežiaduceho ochlpenia. Laser Lightsheer bol schválený ako prvý vysokovýkonový diódový epilačný laser americkým úradom FDA už v roku 1997. Predbehol tak svoju dobu o viac ako 15 rokov a aj teraz je vo svojej piatej generácii na špičke záujmu odborníkov i spotrebiteľov.

Trvalé odstránenie nežiaducich chĺpkov. Vysokou rýchlosťou. Bezpečne a bezbolestne pri všetkých fototypov. Bez kompromisov. Všade. Vždy. Trvale. Za najlepšiu cenu.

Nová generácia najrozšírenejšieho epilačného lasera Lightsheer. S laserovou technológiou Lightsheer Duet je odstránenie neželaných chĺpkov rýchle, bezbolestné, trvalé a ultra bezpečné. Umožní Vám posytovat najlepšie laserové epilácia na trhu. Súhra optimálnej vlnovej dĺžky, časovanie pulzu a podtlakového prisatie kože.

Aplikačná hlavica Lightsheer HS

Aplikačná hlavica Lightsheer HS

  • Veľkosť spotu 22 x 35 mm
  • Najväčšia aktívna plocha medzi lasermi
  • Integrovaná vákuom asistovaná technológie
  • Dĺžka pulzu až 400 msek
Aplikačná hlavica Lightsheer ET

Aplikačná hlavica Lightsheer ET

  • Veľkosť spotu 9 x 9 mm
  • Fluence až 100 J / cm2
  • ChillTip kontinuálne kontaktné chladenie
  • Šírka pulzu až 400 ms, rýchlosť: 3 pulzy / sec.

Jak rychlý je LightSheer Duet?

Epilaci zad nebo nohou zvládne LightSheer Duet za pouhých 15 - 20 minut.

"Laserové epilácia poskytujeme na našej klinike už viac ako 12 rokov. Počas tejto doby sme vyskúšali takmer všetky typy existujúcich laserov, vrátane alexandrit, NdYAG, Coolglide, IPL atď. Dlhé roky sa s klientmi zhodujeme, že Lightsheer diódový laser bol celkovo najlepším laserom vo zmysle efektivity, komfortu a rýchlosti. Nový Lightsheer Duet posádzajú latku ešte vyššie a je prvým laserom, ktorý som kedy prevádzkoval a ktorý mi generuje e-maily spokojných klientov. "

MUDr. A.Benchetrit, Plastický chirurg.
Montreal, Kanada.
Aktívny člen Amercan Society for Asthetic Plastic Surgery (ASAPS).

LightSheer Duet